top of page

Naszą Misją jest Zdrowa Społeczność

Od wielu lat zajmujemy się promocją zdrowia, uczestniczymy w propagowaniu prozdrowotnych działań i zachowań, programów profilaktycznych (w tym badań przesiewowych celem zapobiegania poważnym chorobom) oraz nowoczesnych terapii. Inicjowaliśmy akcje edukacyjne i współpracowaliśmy przy realizacji m.in. takich projektów, jak: nasz autorski program BEZPIECZNA CYTOLOGIA (standaryzacja i poprawa jakości badań cytologicznych), BEZPIECZNY PORÓD (nowoczesne rozwiązania medyczne przy trudnych porodach), a także TATA, NAJWAŻNIEJSZE SŁOWO DLA MĘŻCZYZNY (program mający na celu zwrócenie uwagi na rolę męskiego czynnika w niepłodności i popularyzacja dostępnych badań diagnostycznych oraz terapii/możliwości leczenia).

 

W ramach Projektu Rovers Natura poszukujemy i udostępniamy naszym klientom produkty naturalne, powstałe dzięki połączeniu wiedzy starożytnej i współczesnej, mające służyć jako alternatywa lub uzupełnienie dla powszechnie stosowanych rozwiązań medycznych.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Profesjonalne podejście

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Przestrzegamy reguł. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001

Marka, której można ufać

Posiadamy w swojej ofercie produkty dla lekarzy i klientów indywidualnych, sprawdzonych i uznanych marek oraz najwyższej jakości.

Wiedza

i doświadczenie

Już od 30 lat niezmiennie i z powodzeniem zaopatrujemy szpitale, kliniki i inne placówki ochrony zdrowia oraz ich pacjentów.

Bezpieczna dostawa

Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem wiarygodnych partnerów, doświadczonych w bezpiecznym przewozie towarów.

bottom of page