top of page
Rovers Natura kosmetyki Erbagil

Natura między nauką i mądrością

Kosmetyki naturalne

Ekologiczne plantacje drzew oliwnych, roślin leczniczych i winorośli

Na wzgórzu we włoskiej miejscowości  Guardia Sanframondi w prowincji Benevento,

wśród ekologicznych plantacji drzew oliwnych, roślin leczniczych  i winorośli, 

Erbagil® prowadzi badania nad ich wykorzystaniem w naturalnej medycynie i kosmetyce. 

Wytwarzanie innowacyjnych  produktów leczniczych, kosmetyków oraz żywności

odbywa się z poszanowaniem przyrody i ludzi.

Naturalne kosmetyki Erbagil

Poliuvex® to studium naturalnego działania  skórek winogron.

W procesie badawczym Poliuvex® analizującym możliwości wykorzystania peelingu w kosmetyce nie stosuje się rozpuszczalników ani parabenów. Aktywne cząsteczki skórki winogron zbierane są w biodostępnej formie. Rezultatem jest uzyskanie unikalnego związku fenolowego o właściwościach przeciwutleniających i przeciwstarzeniowych,

Rigefruit® to badania prowadzone na ekstraktach roślinnych z jabłka Trentino, sycylijskiej cytryny, czerwonej skórki winogronowej Sannio i otrębów pszennych z Apulii. Efektem obserwacji jest powstanie emulsji kwasu winowego na bazie wody bogatej w alfa-hydroksykwasy, które pomagają w zachowaniu zdrowej skóry. Zgodnie z wynikami testów in vitro, formuła jest w stanie regenerować i rewitalizować skórę, chronić kolagen i stymulować fibroblasty do produkcji nowych włókienek. Skóra pozostaje zdrowa, młoda i lśniąca.

+ Oil3® to wynik analizy możliwości zastosowania ekologicznej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia z odmian Ortolana i Racioppella del Sannio. + Oil3® wykazuje wzmocnione działanie biologiczne. Badania pozwoliły na stworzenie emulsji bogatej w wielonienasycone kwasy tłuszczowe o doskonałych właściwościach kosmetycznych i leczniczych. + Oil® faktycznie skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i zapobiega efektom starzenia. Ma właściwości zmiękczające, głęboko odżywia skórę, reguluje naturalny system nawilżenia oraz łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.

Kosmetyki naturalne

Linfavitis® powstał jako wynik badań prowadzonych przez Erbagil, których przedmiotem jest analiza laboratoryjna soku z winorośli Falanghina i Aglianico del Sannio. Linfavitis® to zbilansowana mieszanka składników odżywczych takich, jak sole mineralne, aminokwasy, naturalne sacharydy, polifenole, kwasy organiczne i auksyny w postaci preparatu żelowego, która zgodnie z rezultatami testów in vitro, wykazuje właściwości długotrwale nawilżające, pozwala zachować elastyczność i witalność komórek oraz ich aktywność metaboliczną.

Proces badawczo-rozwojowy to również Stamiuvex® formuła pochodząca z organicznych niedojrzałych jagód uprawianych na własnej plantacji. Komórki macierzyste Stamiuvex® pełnią funkcję przeprogramowującą anti-age oraz regeneracji komórek i stosowane są w całej linii kosmetyków Erbagil. Stamiuvex® przeciwdziała aktywności wolnych rodników dzięki wysoce przyswajalnym polifenolom, ma właściwości przeciwutleniające i hamuje oksydacyjną degradację cząsteczek. Powstaje w procesie wolnym od rozpuszczalników i parabenów, realizowanym w ramach ekologicznej technologii. Podczas pierwszego cięcia w maju, niedojrzałe jagody winogron selekcjonowane są w celu wydobycia cennych komórek macierzystych niezbędnych do produkcji organicznej linii kosmetyków w 100% włoskich i certyfikowanych.

Rovers Natura Laboratorium Erbagil
bottom of page